|
dzisiaj: 31, wczoraj: 234
ogółem: 2 503 870
statystyki szczegółowe
Terminarz rozgrywek na sezon 2014-2015!
1 kol. 15-08-2014 - Piątek (Dom godz. 14:00) - Czarni Sieniawka
2 kol. 17-08-2014 - Niedziela (Dom godz. 17:00) - Viktoria Tuszyn
3 kol. 24-08-2014 - Niedziela (Wyjazd godz. 17:00) - Henrykowianka Henryków
4 kol. 31-08-2014 - Niedziela ( Dom godz. 13:00) - Skałki Stolec
5 kol. 07-09-2014 - Niedziela (Wyjazd godz. 16:00) - Tarnowia Tarnów
6 kol. 14-09-2014 - Niedziela (Dom godz. 13:00) - Dabro-Bau Makowice
7 kol. 21-09-2014 - Niedziela (Wyjazd godz. 16:00) - Ślęża Maxbud Ciepłowody
8 kol. 28-09-2014 - Niedziela (Dom godz. 13:00) - Delta Słupice
9 kol. 05-10-2014 - Niedziela (Wyjazd godz. 12:00) - Koliber Uciechów
10 kol. 12-10-2014 - Niedziela (Dom godz. 13:00) - Wieża Rudnica
11 kol. 19-10-2014 - Niedziela (Wyjazd godz. 11:00) - Rawa Boleścin
12 kol. 26-10-2014 - Niedziela (Dom godz. 13:00) - Pogoń Pieszyce
13 kol. 02-11-2014 - Niedziela (Wyjazd godz. 13:30) - Niemczanka Niemcza
14 kol. 09-11-2014 - Niedziela (Dom godz. 13:00) - Sparta Ziębice
15 kol. 16-11-2014 - Niedziela (Wyjazd godz. 13:30) - Boxmet Piskorzów
16 kol. 23-11-2014 - Niedziela (Wyjazd godz. 12:00) - Czarni Sieniawka
17 kol. 30-11-2014 - Niedziela (Wyjazd godz. 13:30) - Viktoria Tuszyn
1 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - CZARNI SIENIAWKA | 2014-08-15 | 14:00 | |
2 | VICTORIA TUSZYN | - BOXMET PISKORZÓW | 2014-08-15 | 14:00 | |
3 | HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | - SPARTA Ziębice | 2014-08-15 | 14:00 | |
4 | SKAŁKI STOLEC | - NIEMCZANKA NIEMCZA | 2014-08-15 | 14:00 | |
5 | TARNOVIA TARNÓW | - POGOŃ PIESZYCE | 2014-08-15 | 14:00 | |
6 | DABRO - BAU MAKOWICE | - RAWA Boleścin | 2014-08-15 | 14:00 | |
7 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | - WIEŻA RUDNICA | 2014-08-15 | 14:00 | |
8 | DELTA SŁUPICE | - KOLIBER UCIECHÓW | 2014-08-15 | 14:00 |
Kolejka 2 w dniach 17-08-2014 - Niedziela
9 | CZARNI SIENIAWKA | - KOLIBER UCIECHÓW | 2014-08-17 | 17:00 | |
10 | WIEŻA RUDNICA | - DELTA SŁUPICE | 2014-08-17 | 17:00 | |
11 | RAWA Boleścin | - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2014-08-17 | 17:00 | |
12 | POGOŃ PIESZYCE | - DABRO - BAU MAKOWICE | 2014-08-17 | 17:00 | |
13 | NIEMCZANKA NIEMCZA | - TARNOVIA TARNÓW | 2014-08-17 | 17:00 | |
14 | SPARTA Ziębice | - SKAŁKI STOLEC | 2014-08-17 | 17:00 | |
15 | BOXMET PISKORZÓW | - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | 2014-08-17 | 17:00 | |
16 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - VICTORIA TUSZYN | 2014-08-17 | 17:00 |
Kolejka 3 w dniach 24-08-2014 - Niedziela
17 | VICTORIA TUSZYN | - CZARNI SIENIAWKA | 2014-08-24 | 17:00 | |
18 | HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | - ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2014-08-24 | 17:00 | |
19 | SKAŁKI STOLEC | - BOXMET PISKORZÓW | 2014-08-24 | 17:00 | |
20 | TARNOVIA TARNÓW | - SPARTA Ziębice | 2014-08-24 | 17:00 | |
21 | DABRO - BAU MAKOWICE | - NIEMCZANKA NIEMCZA | 2014-08-24 | 14:00 | |
22 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | - POGOŃ PIESZYCE | 2014-08-24 | 17:00 | |
23 | DELTA SŁUPICE | - RAWA Boleścin | 2014-08-24 | 15:00 | |
24 | KOLIBER UCIECHÓW | - WIEŻA RUDNICA | 2014-08-24 | 12:00 |
Kolejka 4 w dniach 31-08-2014 - Niedziela
25 | CZARNI SIENIAWKA | - WIEŻA RUDNICA | 2014-08-31 | 12:00 | |
26 | RAWA Boleścin | - KOLIBER UCIECHÓW | 2014-08-31 | 11:00 | |
27 | POGOŃ PIESZYCE | - DELTA SŁUPICE | 2014-08-31 | 17:00 | |
28 | NIEMCZANKA NIEMCZA | - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2014-08-31 | 17:00 | |
29 | SPARTA Ziębice | - DABRO - BAU MAKOWICE | 2014-08-31 | 17:00 | |
30 | BOXMET PISKORZÓW | - TARNOVIA TARNÓW | 2014-08-31 | 17:00 | |
31 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - SKAŁKI STOLEC | 2014-08-31 | 13:00 | |
32 | VICTORIA TUSZYN | - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | 2014-08-31 | 17:00 |
Kolejka 5 w dniach 07-09-2014 - Niedziela
33 | HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | - CZARNI SIENIAWKA | 2014-09-07 | 16:00 | |
34 | SKAŁKI STOLEC | - VICTORIA TUSZYN | 2014-09-07 | 16:00 | |
35 | TARNOVIA TARNÓW | - ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2014-09-07 | 16:00 | |
36 | DABRO - BAU MAKOWICE | - BOXMET PISKORZÓW | 2014-09-07 | 14:00 | |
37 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | - SPARTA Ziębice | 2014-09-07 | 16:00 | |
38 | DELTA SŁUPICE | - NIEMCZANKA NIEMCZA | 2014-09-07 | 15:00 | |
39 | KOLIBER UCIECHÓW | - POGOŃ PIESZYCE | 2014-09-07 | 12:00 | |
40 | WIEŻA RUDNICA | - RAWA Boleścin | 2014-09-07 | 16:00 |
Kolejka 6 w dniach 14-09-2014 - Niedziela
41 | CZARNI SIENIAWKA | - RAWA Boleścin | 2014-09-14 | 12:00 | |
42 | POGOŃ PIESZYCE | - WIEŻA RUDNICA | 2014-09-14 | 16:00 | |
43 | NIEMCZANKA NIEMCZA | - KOLIBER UCIECHÓW | 2014-09-14 | 16:00 | |
44 | SPARTA Ziębice | - DELTA SŁUPICE | 2014-09-14 | 16:00 | |
45 | BOXMET PISKORZÓW | - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2014-09-14 | 16:00 | |
46 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - DABRO - BAU MAKOWICE | 2014-09-14 | 13:00 | |
47 | VICTORIA TUSZYN | - TARNOVIA TARNÓW | 2014-09-14 | 16:00 | |
48 | HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | - SKAŁKI STOLEC | 2014-09-14 | 16:00 |
Kolejka 7 w dniach 21-09-2014 - Niedziela
49 | SKAŁKI STOLEC | - CZARNI SIENIAWKA | 2014-09-21 | 16:00 | |
50 | TARNOVIA TARNÓW | - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | 2014-09-21 | 16:00 | |
51 | DABRO - BAU MAKOWICE | - VICTORIA TUSZYN | 2014-09-21 | 14:00 | |
52 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | - ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2014-09-21 | 16:00 | |
53 | DELTA SŁUPICE | - BOXMET PISKORZÓW | 2014-09-21 | 15:00 | |
54 | KOLIBER UCIECHÓW | - SPARTA Ziębice | 2014-09-21 | 12:00 | |
55 | WIEŻA RUDNICA | - NIEMCZANKA NIEMCZA | 2014-09-21 | 16:00 | |
56 | RAWA Boleścin | - POGOŃ PIESZYCE | 2014-09-21 | 11:00 |
Kolejka 8 w dniach 28-09-2014 - Niedziela
57 | CZARNI SIENIAWKA | - POGOŃ PIESZYCE | 2014-09-28 | 12:00 | |
58 | NIEMCZANKA NIEMCZA | - RAWA Boleścin | 2014-09-28 | 16:00 | |
59 | SPARTA Ziębice | - WIEŻA RUDNICA | 2014-09-28 | 16:00 | |
60 | BOXMET PISKORZÓW | - KOLIBER UCIECHÓW | 2014-09-28 | 16:00 | |
61 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - DELTA SŁUPICE | 2014-09-28 | 13:00 | |
62 | VICTORIA TUSZYN | - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2014-09-28 | 16:00 | |
63 | HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | - DABRO - BAU MAKOWICE | 2014-09-28 | 16:00 | |
64 | SKAŁKI STOLEC | - TARNOVIA TARNÓW | 2014-09-28 | 16:00 |
Kolejka 9 w dniach 05-10-2014 - Niedziela
65 | TARNOVIA TARNÓW | - CZARNI SIENIAWKA | 2014-10-05 | 15:00 | |
66 | DABRO - BAU MAKOWICE | - SKAŁKI STOLEC | 2014-10-05 | 14:00 | |
67 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | 2014-10-05 | 15:00 | |
68 | DELTA SŁUPICE | - VICTORIA TUSZYN | 2014-10-05 | 15:00 | |
69 | KOLIBER UCIECHÓW | - ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2014-10-05 | 12:00 | |
70 | WIEŻA RUDNICA | - BOXMET PISKORZÓW | 2014-10-05 | 15:00 | |
71 | RAWA Boleścin | - SPARTA Ziębice | 2014-10-05 | 11:00 | |
72 | POGOŃ PIESZYCE | - NIEMCZANKA NIEMCZA | 2014-10-05 | 15:00 |
Kolejka 10 w dniach 12-10-2014 - Niedziela
73 | CZARNI SIENIAWKA | - NIEMCZANKA NIEMCZA | 2014-10-12 | 12:00 | |
74 | SPARTA Ziębice | - POGOŃ PIESZYCE | 2014-10-12 | 15:00 | |
75 | BOXMET PISKORZÓW | - RAWA Boleścin | 2014-10-12 | 15:00 | |
76 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - WIEŻA RUDNICA | 2014-10-12 | 13:00 | |
77 | VICTORIA TUSZYN | - KOLIBER UCIECHÓW | 2014-10-12 | 15:00 | |
78 | HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | - DELTA SŁUPICE | 2014-10-12 | 15:00 | |
79 | SKAŁKI STOLEC | - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2014-10-12 | 15:00 | |
80 | TARNOVIA TARNÓW | - DABRO - BAU MAKOWICE | 2014-10-12 | 15:00 |
Kolejka 11 w dniach 19-10-2014 - Niedziela
81 | DABRO - BAU MAKOWICE | - CZARNI SIENIAWKA | 2014-10-19 | 14:00 | |
82 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | - TARNOVIA TARNÓW | 2014-10-19 | 15:00 | |
83 | DELTA SŁUPICE | - SKAŁKI STOLEC | 2014-10-19 | 15:00 | |
84 | KOLIBER UCIECHÓW | - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | 2014-10-19 | 12:00 | |
85 | WIEŻA RUDNICA | - VICTORIA TUSZYN | 2014-10-19 | 15:00 | |
86 | RAWA Boleścin | - ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2014-10-19 | 11:00 | |
87 | POGOŃ PIESZYCE | - BOXMET PISKORZÓW | 2014-10-19 | 15:00 | |
88 | NIEMCZANKA NIEMCZA | - SPARTA Ziębice | 2014-10-19 | 15:00 |
Kolejka 12 w dniach 26-10-2014 - Niedziela
89 | CZARNI SIENIAWKA | - SPARTA Ziębice | 2014-10-26 | 12:00 | |
90 | BOXMET PISKORZÓW | - NIEMCZANKA NIEMCZA | 2014-10-26 | 14:00 | |
91 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - POGOŃ PIESZYCE | 2014-10-26 | 13:00 | |
92 | VICTORIA TUSZYN | - RAWA Boleścin | 2014-10-26 | 14:00 | |
93 | HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | - WIEŻA RUDNICA | 2014-10-26 | 14:00 | |
94 | SKAŁKI STOLEC | - KOLIBER UCIECHÓW | 2014-10-26 | 14:00 | |
95 | TARNOVIA TARNÓW | - DELTA SŁUPICE | 2014-10-26 | 14:00 | |
96 | DABRO - BAU MAKOWICE | - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2014-10-26 | 14:00 |
Kolejka 13 w dniach 02-11-2014 - Niedziela
97 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | - CZARNI SIENIAWKA | 2014-11-02 | 13:30 | |
98 | DELTA SŁUPICE | - DABRO - BAU MAKOWICE | 2014-11-02 | 13:30 | |
99 | KOLIBER UCIECHÓW | - TARNOVIA TARNÓW | 2014-11-02 | 12:00 | |
100 | WIEŻA RUDNICA | - SKAŁKI STOLEC | 2014-11-02 | 13:30 | |
101 | RAWA Boleścin | - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | 2014-11-02 | 11:00 | |
102 | POGOŃ PIESZYCE | - VICTORIA TUSZYN | 2014-11-02 | 13:30 | |
103 | NIEMCZANKA NIEMCZA | - ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2014-11-02 | 13:30 | |
104 | SPARTA Ziębice | - BOXMET PISKORZÓW | 2014-11-02 | 13:30 |
Kolejka 14 w dniach 09-11-2014 - Niedziela
105 | CZARNI SIENIAWKA | - BOXMET PISKORZÓW | 2014-11-09 | 12:00 | |
106 | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | - SPARTA Ziębice | 2014-11-09 | 13:00 | |
107 | VICTORIA TUSZYN | - NIEMCZANKA NIEMCZA | 2014-11-09 | 13:30 | |
108 | HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | - POGOŃ PIESZYCE | 2014-11-09 | 13:30 | |
109 | SKAŁKI STOLEC | - RAWA Boleścin | 2014-11-09 | 13:30 | |
110 | TARNOVIA TARNÓW | - WIEŻA RUDNICA | 2014-11-09 | 13:30 | |
111 | DABRO - BAU MAKOWICE | - KOLIBER UCIECHÓW | 2014-11-09 | 14:00 | |
112 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | - DELTA SŁUPICE | 2014-11-09 | 13:30 |
Kolejka 15 w dniach 16-11-2014 - Niedziela
113 | DELTA SŁUPICE | - CZARNI SIENIAWKA | 2014-11-16 | 13:30 | |
114 | KOLIBER UCIECHÓW | - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2014-11-16 | 12:00 | |
115 | WIEŻA RUDNICA | - DABRO - BAU MAKOWICE | 2014-11-16 | 13:30 | |
116 | RAWA Boleścin | - TARNOVIA TARNÓW | 2014-11-16 | 11:00 | |
117 | POGOŃ PIESZYCE | - SKAŁKI STOLEC | 2014-11-16 | 13:30 | |
118 | NIEMCZANKA NIEMCZA | - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | 2014-11-16 | 13:30 | |
119 | SPARTA Ziębice | - VICTORIA TUSZYN | 2014-11-16 | 13:30 | |
120 | BOXMET PISKORZÓW | - ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2014-11-16 | 13:30 |
KOLEJKI PRZENIESIONE AWANSEM
Z RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2014/2015.
Kolejka 16 w dniach 23-11-2014 - Niedziela
121 | CZARNI SIENIAWKA | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2014-11-23 | 12:00 | |
122 | BOXMET PISKORZÓW | VICTORIA TUSZYN | 2014-11-23 | 13:30 | |
123 | SPARTA Ziębice | HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | 2014-11-23 | 13:30 | |
124 | NIEMCZANKA NIEMCZA | SKAŁKI STOLEC | 2014-11-23 | 13:30 | |
125 | POGOŃ PIESZYCE | TARNOVIA TARNÓW | 2014-11-23 | 13:30 | |
126 | RAWA Boleścin | DABRO - BAU MAKOWICE | 2014-11-23 | 11:00 | |
127 | WIEŻA RUDNICA | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | 2014-11-23 | 13:30 | |
128 | KOLIBER UCIECHÓW | DELTA SŁUPICE | 2014-11-23 | 12:00 |
Kolejka 17 w dniach 30-11-2014 - Niedziela
129 | KOLIBER UCIECHÓW | CZARNI SIENIAWKA | 2014-11-30 | 12:00 | |
130 | DELTA SŁUPICE | WIEŻA RUDNICA | 2014-11-30 | 13:30 | |
131 | ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY | RAWA Boleścin | 2014-11-30 | 13:30 | |
132 | DABRO - BAU MAKOWICE | POGOŃ PIESZYCE | 2014-11-30 | 14:00 | |
133 | TARNOVIA TARNÓW | NIEMCZANKA NIEMCZA | 2014-11-30 | 13:30 | |
134 | SKAŁKI STOLEC | SPARTA Ziębice | 2014-11-30 | 13:30 | |
135 | HENRYKOWIANKA HENRYKÓW | BOXMET PISKORZÓW | 2014-11-30 | 13:30 | |
136 | VICTORIA TUSZYN | ZIELONI ŁAGIEWNIKI | 2014-11-30 | 13:30 |
|
Najbliższa kolejka 1 | ||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe |
A-klasa » Wałbrzych II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|