Zgoda Grodziszcze 1-4 (0-2) ZIELONI ŁAGIEWNIKI

Skład : G.Szczurkowski , M.Ciećwierz , K.Raguza , A Gawlik , K.Sajan , T.Sajan , K.Lazarek , S.Filończyk, P.Raguza (C) , P.Jasnosz , A.Tworożyński

rez. : S.Leśkiewicz , M.Filończyk , P.Kamiński , M.Sobczyk , P.Wielądek , D.Owczarek

bramki ; P. Jasnosz , K. Lazarek , S. Filończyk x2

Długo bo aż do 3 wiosennej kolejki kazali czekać Zieloni swoim sympatykom na pierwszy komplet punktów . Podopieczni B.Jasnosza po pechowej porażce przed własna publicznością z Tarnovią obieli sobie za cel szybką rehabilitację  w spotkaniu ze Zgodą mimo iż spotkania w Grodziszczu dla naszej drużyny nigdy łatwe nie były. Widoczna dobra gra naszej drużyny w zeszłą niedziele nie była przypadkiem gdyż Zieloni bezlitośnie ograli Zgodę 4-1 . NIe można powiedzieć że było to jednostronne spotkanie gdyż gospodarze również stwarzali sobie dogodne sytuacje jak choćby uderzenie w słupek z pierwszej połowy . Zieloni dobrze rozpoczęli spotkanie i w ciągu 20 minut po bramkach Patryka Jasnosza oraz Krzysztofa Lazarka prowadzili 2-0 jednak później przyszło rozluźnienie i gospodarze przejęli inicjatywę . Na nasze szczęście bez utraty bramki do przerwy. Po zmianie stron początek dla gospodarzy jednak udało sie przetrwać  i po jednej z kontr pada bramka na 3-0 autorstwa Sebastiana Filończyka .Jak to miało miejsce w pierwszej połowie po zdobyciu bramki znów w szeregach naszej drużyny pojawia sie chaos powodujący bramkę kontaktową dla Grodziszcza . Nie popisał sie wprowadzony po przerwie Sobczyk ale również nie pomógł w tej sytuacji Szczurkowski. Bramka dla gospodarzy pozytywnie zadziałała na przyjezdnych czego efektem był 2 gol "Buni" tym razem po rzucie wolnym. Do końca meczu Zieloni wyraźnie przeważali i pierwsze 3 punkty na wiosne jadą do Łagiewnik.