LKS ZIELONI ŁAGIEWNIKI - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

26 kol. Zieloni vs Czarni Sieniawka (obchody 70-lecia) 17.06.2018 Fot. Grzegorz Potoczek
Ładowanie...

Losowa galeria

Zieloni Łagiewniki - Delta Słupice 3:1 (01.06.2014)
Ładowanie...

Buttony

Statystyki drużyny

Kontakty

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 416, wczoraj: 214
ogółem: 1 682 579

statystyki szczegółowe

Sezon 2016/2017

             


                           Klsyfikacja drużyn po 26 kol.
  

    Nazwa          drużyny   żółte  kartki 

 czerwona (2 żółte) 

  czerwona   punkty 
 1.  Skałki    Stolec     40            0           0      40
 2.  Harnaś     36             1          0      41
 3.  Polonia      33            0           1      43
 4.   Cis       40            1          1      55
 5.  Zieloni       48            2          0      58
 6.  Orzeł         48            1          1      63
 7.  Ślęża         47            2          1      67
 8.  Koliber      49            2          2      79
      Tarnov.      39            2          3      79
 10.  Rozt.       61            2          1      81
        Henr.     61            2          1      81
 12.  Inter         47            3          3      92
 13.  Dobr.      52            3          3      97
 14.  Sparta     63            4          2     103

          

                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Wyszukiwarka

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
LKS ZIELONI ŁAGIEWNIKI - Koliber Uciechów
STEP Tąpadła - Wiry - Czarni Sieniawka
Cukrownik Pszenno - Delta Słupice
Wierzbianka Wierzbna - Boxmet Piskorzów
LKS Gilów - Dabro - Bau Makowice
Bielawianka Bielawa II - Polonia Ząbkowice Śląskie
Ślęża Ciepłowody - PUO Wiśniowa
Unia Złoty Stok - Break - Team LKS Roztocznik

Wyniki

Mecze sparingowe