Kolejka 14 - 7-8 kwietnia |
Pauza: Ślężanka Tąpadła. |
|
Cukrownik/Polonia Pszenno |
0-1 |
Zieloni Łagiewniki |
8 kwietnia, 16:00 |
Czarni Sieniawka |
2-1 |
Wierzbianka Wierzbna |
7 kwietnia, 16:00 |
Darbor Bolesławice |
2-3 |
Wenus Nowice |
8 kwietnia, 16:00 |
LKS Wiśniowa |
3-4 |
Unia Jaroszów |
7 kwietnia, 16:00 |
Herbapol Stanowice |
1-2 |
Delta Słupice |
7 kwietnia, 16:00 |
LKS Dobrocin |
4-1 |
LKS Marcinowice |
7 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 15 - 14-15 kwietnia |
Pauza: Delta Słupice. |
|
Darbor Bolesławice |
4-1 |
Unia Jaroszów |
14 kwietnia, 16:00 |
LKS Dobrocin |
1-1 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
14 kwietnia, 16:00 |
LKS Marcinowice |
1-3 |
Herbapol Stanowice |
14 kwietnia, 16:00 |
Ślężanka Tąpadła |
2-2 |
LKS Wiśniowa |
15 kwietnia, 16:00 |
Wenus Nowice |
2-0 |
Czarni Sieniawka |
14 kwietnia, 16:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
0-1 |
Zieloni Łagiewniki |
15 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 16 - 21-22 kwietnia |
Pauza: LKS Marcinowice. |
|
Cukrownik/Polonia Pszenno |
3-0 |
Wierzbianka Wierzbna |
22 kwietnia, 16:00 |
Zieloni Łagiewniki |
2-1 |
Wenus Nowice |
22 kwietnia, 16:00 |
Czarni Sieniawka |
3-1 |
Unia Jaroszów |
21 kwietnia, 16:00 |
Darbor Bolesławice |
1-2 |
Ślężanka Tąpadła |
22 kwietnia, 17:00 |
LKS Wiśniowa |
2-2 |
Delta Słupice |
21 kwietnia, 16:00 |
Herbapol Stanowice |
6-0 |
LKS Dobrocin |
21 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 17 - 28-29 kwietnia
|
Pauza: LKS Dobrocin. |
|
Herbapol Stanowice |
4-2 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
28 kwietnia, 16:00 |
LKS Marcinowice |
1-2 |
LKS Wiśniowa |
28 kwietnia, 17:00 |
Delta Słupice |
6-1 |
Darbor Bolesławice |
29 kwietnia, 16:00 |
Ślężanka Tąpadła |
1-0 |
Czarni Sieniawka |
29 kwietnia, 17:00 |
Unia Jaroszów |
1-2 |
Zieloni Łagiewniki |
28 kwietnia, 16:00 |
Wenus Nowice |
8-2 |
Wierzbianka Wierzbna |
28 kwietnia, 16:00 |
Pauza: Herbapol Stanowice. |
|
Cukrownik/Polonia Pszenno |
4-0 |
Wenus Nowice |
3 maja, 17:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
0-8 |
Unia Jaroszów |
3 maja, 12:00 |
Zieloni Łagiewniki |
1-2 |
Ślężanka Tąpadła |
3 maja, 17:00 |
Czarni Sieniawka |
4-4 |
Delta Słupice |
3 maja, 12:00 |
Darbor Bolesławice |
0-3 |
LKS Marcinowice |
3 maja, 17:00 |
LKS Wiśniowa |
1-0 |
LKS Dobrocin |
3 maja, 17:00 |
Pauza: Cukrownik/Polonia Pszenno. |
|
Herbapol Stanowice |
3-1 |
LKS Wiśniowa |
5 maja, 17:00 |
LKS Dobrocin |
1-4 |
Darbor Bolesławice |
6 maja, 17:00 |
LKS Marcinowice |
2-1 |
Czarni Sieniawka |
5 maja, 17:00 |
Delta Słupice |
4-1 |
Zieloni Łagiewniki |
6 maja, 16:00 |
Ślężanka Tąpadła |
3-2 |
Wierzbianka Wierzbna |
6 maja, 17:00 |
Unia Jaroszów |
1-3 |
Wenus Nowice |
6 maja, 16:00 |
Pauza: LKS Wiśniowa. |
|
Cukrownik/Polonia Pszenno |
3-4 |
Unia Jaroszów |
13 maja, 17:00 |
Wenus Nowice |
4-0 |
Ślężanka Tąpadła |
12 maja, 17:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
3-4 |
Delta Słupice |
12 maja, 16:00 |
Zieloni Łagiewniki |
0-0 |
LKS Marcinowice |
13 maja, 17:00 |
Czarni Sieniawka |
7-2 |
LKS Dobrocin |
12 maja, 16:00 |
Darbor Bolesławice |
2-1 |
Herbapol Stanowice |
13 maja, 17:00 |
Pauza: Darbor Bolesławice. |
|
LKS Wiśniowa |
0-2 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
19 maja, 17:00 |
Herbapol Stanowice |
3-3 |
Czarni Sieniawka |
19 maja, 17:00 |
LKS Dobrocin |
1-2 |
Zieloni Łagiewniki |
19 maja, 17:00 |
LKS Marcinowice |
2-3 |
Wierzbianka Wierzbna |
19 maja, 17:00 |
Delta Słupice |
1-8 |
Wenus Nowice |
19 maja, 15:00 |
Ślężanka Tąpadła |
6-0 |
Unia Jaroszów |
19 maja, 17:00 |
Pauza: Czarni Sieniawka. |
|
Cukrownik/Polonia Pszenno |
5-0 |
Ślężanka Tąpadła |
27 maja, 13:00 |
Unia Jaroszów |
2-2 |
Delta Słupice |
26 maja, 16:00 |
Wenus Nowice |
3-0 |
LKS Marcinowice |
26 maja, 17:00 |
Wierzbianka Wierzbna |
4-1 |
LKS Dobrocin |
27 maja, 12:00 |
Zieloni Łagiewniki |
2-0 |
Herbapol Stanowice |
27 maja, 17:00 |
Darbor Bolesławice |
2-2 |
LKS Wiśniowa |
27 maja, 17:00 |
Pauza: Zieloni Łagiewniki. |
|
Darbor Bolesławice |
1-1 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
31 maja, 17:00 |
LKS Wiśniowa |
1-2 |
Czarni Sieniawka |
31 maja, 17:00 |
Herbapol Stanowice |
1-4 |
Wierzbianka Wierzbna |
31 maja, 17:00 |
LKS Dobrocin |
0-9 |
Wenus Nowice |
31 maja, 17:00 |
LKS Marcinowice |
0-2 |
Unia Jaroszów |
31 maja, 17:00 |
Delta Słupice |
3-3 |
Ślężanka Tąpadła |
31 maja, 17:00 |
Pauza: Wierzbianka Wierzbna. |
|
Cukrownik/Polonia Pszenno |
4-0 |
Delta Słupice |
3 czerwca, 17:00 |
Ślężanka Tąpadła |
1-0 |
LKS Marcinowice |
3 czerwca, 17:00 |
Unia Jaroszów |
3-0 |
LKS Dobrocin |
2 czerwca, 17:00 |
(wo) |
goście nie dojechali |
Wenus Nowice |
2-1 |
Herbapol Stanowice |
2 czerwca, 17:00 |
Zieloni Łagiewniki |
3-0 |
LKS Wiśniowa |
3 czerwca, 17:00 |
(wo) |
goście nie dojechali |
Czarni Sieniawka |
1-1 |
Darbor Bolesławice |
3 czerwca, 17:00 |
Kolejka 25 - 9-10 czerwca |
Pauza: Wenus Nowice. |
|
Czarni Sieniawka |
3-1 |
Cukrownik/Polonia Pszenno |
10 czerwca, 17:00 |
Darbor Bolesławice |
1-1 |
Zieloni Łagiewniki |
10 czerwca, 17:00 |
LKS Wiśniowa |
0-3 |
Wierzbianka Wierzbna |
10 czerwca, 17:00 |
(wo) |
na boisku 2-0 |
Herbapol Stanowice |
1-4 |
Unia Jaroszów |
10 czerwca, 17:00 |
LKS Dobrocin |
0-6 |
Ślężanka Tąpadła |
10 czerwca, 17:00 |
LKS Marcinowice |
2-1 |
Delta Słupice |
10 czerwca, 17:00 |
|