|
dzisiaj: 69, wczoraj: 859
ogółem: 2 510 136
statystyki szczegółowe
Kolejka 1 - 13-14 sierpnia
|
Ślęża Ciepłowody | 0-1 | Harnaś Starczówek | 13 sierpnia, 17:00 |
LKS Dobrocin | 3-1 | Tarnovia Tarnów | 15 sierpnia, 17:00 |
Sparta Ziębice | 3-1 | Henrykowianka Henryków | 15 sierpnia, 17:00 |
Skałki Stolec | 7-0 | Inter Ożary | 14 sierpnia, 17:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik | 3-1 | Koliber Uciechów | 13 sierpnia, 17:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie | 3-0 | Orzeł Piława Dolna | 13 sierpnia, 17:00 |
Cis Brzeźnica | 1-0 | Zieloni Łagiewniki | 15 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 2 - 20-21 sierpnia
|
Harnaś Starczówek | 4-1 | Orzeł Piława Dolna | 21 sierpnia, 17:00 |
Koliber Uciechów | 1-1 | Polonia Ząbkowice Śląskie | 21 sierpnia, 12:00 |
Inter Ożary | 3-2 | Klubokawiarnia Roztocznik | 21 sierpnia, 17:00 |
Henrykowianka Henryków | 2-4 | Skałki Stolec | 21 sierpnia, 17:00 |
Cis Brzeźnica | 0-0 | Sparta Ziębice | 21 sierpnia, 17:00 |
Tarnovia Tarnów | 1-4 | Zieloni Łagiewniki | 21 sierpnia, 17:00 |
Ślęża Ciepłowody | 3-3 | LKS Dobrocin | 21 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 3 - 27-28 sierpnia
|
LKS Dobrocin | 1-0 | Harnaś Starczówek | 27 sierpnia, 17:00 |
Zieloni Łagiewniki | 5-2 | Ślęża Ciepłowody | 28 sierpnia, 17:00 |
Skałki Stolec | 5-1 | Cis Brzeźnica | 27 sierpnia, 17:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik | 0-3 | Henrykowianka Henryków | 27 sierpnia, 17:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie | 8-1 | Inter Ożary | 28 sierpnia, 11:00 |
Orzeł Piława Dolna | 1-2 | Koliber Uciechów | 28 sierpnia, 12:00 |
Tarnovia Tarnów | 2-4 | Sparta Ziębice | 28 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 4 - 3-4 września
|
Harnaś Starczówek | 3-0 | Koliber Uciechów | 3 września, 17:00 |
Inter Ożary | 3-4 | Orzeł Piława Dolna | 4 września, 16:00 |
Henrykowianka Henryków | 0-3 | Polonia Ząbkowice Śląskie | 4 września, 16:00 |
Cis Brzeźnica | 1-2 | Klubokawiarnia Roztocznik | 4 września, 16:00 |
Tarnovia Tarnów | 1-6 | Skałki Stolec | 4 września, 15:00 |
LKS Dobrocin | 2-5 | Zieloni Łagiewniki | 3 września, 16:00 |
Sparta Ziębice | 2-1 | Ślęża Ciepłowody | 4 września, 16:00 |
Kolejka 5 - 10-11 września
|
Zieloni Łagiewniki | 2-4 | Harnaś Starczówek | 11 września, 16:00 |
Sparta Ziębice | 5-3 | LKS Dobrocin | 11 września, 16:00 |
Skałki Stolec | 4-0 | Ślęża Ciepłowody | 11 września, 16:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik | 3-0 | Tarnovia Tarnów | 10 września, 16:00 |
(wo) | |||
na boisku 2-1 | |||
Polonia Ząbkowice Śląskie | 3-0 | Cis Brzeźnica | 11 września, 11:00 |
Orzeł Piława Dolna | 3-4 | Henrykowianka Henryków | 11 września, 12:00 |
Koliber Uciechów | 1-1 | Inter Ożary | 11 września, 12:00 |
Kolejka 6 - 17-18 września
|
Harnaś Starczówek | 1-0 | Inter Ożary | 18 września, 16:00 |
Henrykowianka Henryków | 3-2 | Koliber Uciechów | 18 września, 16:00 |
Cis Brzeźnica | 1-0 | Orzeł Piława Dolna | 18 września, 16:00 |
Tarnovia Tarnów | 1-5 | Polonia Ząbkowice Śląskie | 18 września, 16:00 |
Ślęża Ciepłowody | 1-2 | Klubokawiarnia Roztocznik | 18 września, 16:00 |
LKS Dobrocin | 1-5 | Skałki Stolec | 17 września, 16:00 |
Zieloni Łagiewniki | 3-2 | Sparta Ziębice | 18 września, 16:00 |
Kolejka 7 - 24-25 września
|
Sparta Ziębice | 1-2 | Harnaś Starczówek | 25 września, 16:00 |
Skałki Stolec | 8-1 | Zieloni Łagiewniki | 25 września, 16:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik | 0-4 | LKS Dobrocin | 24 września, 16:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie | 1-1 | Ślęża Ciepłowody | 25 września, 11:00 |
Orzeł Piława Dolna | 5-4 | Tarnovia Tarnów | 25 września, 12:00 |
Koliber Uciechów | 0-0 | Cis Brzeźnica | 25 września, 12:00 |
Inter Ożary | 2-3 | Henrykowianka Henryków | 25 września, 16:00 |
Kolejka 8 - 1-2 października
|
Harnaś Starczówek | 1-2 | Henrykowianka Henryków | 2 października, 15:00 |
Cis Brzeźnica | 3-1 | Inter Ożary | 2 października, 15:00 |
Tarnovia Tarnów | 3-6 | Koliber Uciechów | 2 października, 15:00 |
Ślęża Ciepłowody | 1-0 | Orzeł Piława Dolna | 2 października, 15:00 |
LKS Dobrocin | 3-3 | Polonia Ząbkowice Śląskie | 2 października, 15:00 |
Zieloni Łagiewniki | 4-1 | Klubokawiarnia Roztocznik | 2 października, 15:00 |
Sparta Ziębice | 3-2 | Skałki Stolec | 2 października, 15:00 |
Kolejka 9 - 8-9 października
|
Skałki Stolec | 3-0 | Harnaś Starczówek | 9 października, 15:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik | 0-2 | Sparta Ziębice | 8 października, 15:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie | 2-1 | Zieloni Łagiewniki | 9 października, 11:00 |
Orzeł Piława Dolna | 4-3 | LKS Dobrocin | 9 października, 12:00 |
Koliber Uciechów | 0-6 | Ślęża Ciepłowody | 9 października, 12:00 |
Inter Ożary | 7-4 | Tarnovia Tarnów | 9 października, 15:00 |
Henrykowianka Henryków | 3-2 | Cis Brzeźnica | 9 października, 15:00 |
Kolejka 10 - 15-16 października
|
Harnaś Starczówek | 2-3 | Cis Brzeźnica | 16 października, 15:00 |
Tarnovia Tarnów | 1-4 | Henrykowianka Henryków | 16 października, 15:00 |
Ślęża Ciepłowody | 3-2 | Inter Ożary | 16 października, 15:00 |
LKS Dobrocin | 4-1 | Koliber Uciechów | 16 października, 15:00 |
Zieloni Łagiewniki | 0-2 | Orzeł Piława Dolna | 16 października, 15:00 |
Sparta Ziębice | 2-1 | Polonia Ząbkowice Śląskie | 16 października, 15:00 |
Skałki Stolec | 5-0 | Klubokawiarnia Roztocznik | 16 października, 15:00 |
Kolejka 11 - 22-23 października
|
Klubokawiarnia Roztocznik | 0-0 | Harnaś Starczówek | 23 października, 15:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie | 0-4 | Skałki Stolec | 23 października, 11:00 |
Orzeł Piława Dolna | 1-4 | Sparta Ziębice | 23 października, 12:00 |
Koliber Uciechów | 1-3 | Zieloni Łagiewniki | 23 października, 12:00 |
Inter Ożary | 1-2 | LKS Dobrocin | 23 października, 15:00 |
Henrykowianka Henryków | 0-3 | Ślęża Ciepłowody | 23 października, 15:00 |
Cis Brzeźnica | 5-1 | Tarnovia Tarnów | 23 października, 15:00 |
Kolejka 12 - 29-30 października
|
Harnaś Starczówek | 7-1 | Tarnovia Tarnów | 30 października, 11:00 |
Ślęża Ciepłowody | 1-1 | Cis Brzeźnica | 30 października, 14:00 |
LKS Dobrocin | 3-2 | Henrykowianka Henryków | 30 października, 14:00 |
Zieloni Łagiewniki | 10-2 | Inter Ożary | 30 października, 14:00 |
Sparta Ziębice | 2-1 | Koliber Uciechów | 30 października, 14:00 |
Skałki Stolec | 3-0 | Orzeł Piława Dolna | 30 października, 14:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik | 2-2 | Polonia Ząbkowice Śląskie | 30 października, 14:30 |
Kolejka 13 - 5-6 listopada
|
Polonia Ząbkowice Śląskie | 3-0 | Harnaś Starczówek | 6 listopada, 11:00 |
Orzeł Piława Dolna | 1-2 | Klubokawiarnia Roztocznik | 6 listopada, 12:00 |
Koliber Uciechów | 0-2 | Skałki Stolec | 6 listopada, 12:00 |
Inter Ożary | 1-6 | Sparta Ziębice | 6 listopada, 14:00 |
Henrykowianka Henryków | 3-4 | Zieloni Łagiewniki | 6 listopada, 14:00 |
Cis Brzeźnica | 0-1 | LKS Dobrocin | 6 listopada, 14:00 |
Tarnovia Tarnów | 0-5 | Ślęża Ciepłowody | 6 listopada, 14:00 |
Kolejka 14 - 1-2 kwietnia |
Zieloni Łagiewniki | 0-0 | Cis Brzeźnica | 2 kwietnia, 16:00 |
Harnaś Starczówek | 0-5 | Ślęża Ciepłowody | 2 kwietnia, 16:00 |
Tarnovia Tarnów | 1-1 | LKS Dobrocin | 1 kwietnia, 16:00 |
Henrykowianka Henryków | 3-2 | Sparta Ziębice | 2 kwietnia, 16:00 |
Inter Ożary | 0-0 | Skałki Stolec | 2 kwietnia, 16:00 |
Koliber Uciechów | 1-2 | Klubokawiarnia Roztocznik | 2 kwietnia, 12:00 |
Orzeł Piława Dolna | 0-3 | Polonia Ząbkowice Śląskie | 1 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 15 - 8-9 kwietnia |
Orzeł Piława Dolna | 1-0 | Harnaś Starczówek | 9 kwietnia, 12:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie | 2-0 | Koliber Uciechów | 9 kwietnia, 15:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik | 3-1 | Inter Ożary | 9 kwietnia, 16:00 |
Skałki Stolec | 3-1 | Henrykowianka Henryków | 9 kwietnia, 16:00 |
Sparta Ziębice | 3-0 | Cis Brzeźnica | 8 kwietnia, 16:00 |
Zieloni Łagiewniki | 2-1 | Tarnovia Tarnów | 9 kwietnia, 16:00 |
LKS Dobrocin | 0-5 | Ślęża Ciepłowody | 8 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 16 - 15 kwietnia |
Sparta Ziębice | 5-0 | Tarnovia Tarnów | 15 kwietnia, 16:00 |
Harnaś Starczówek | 3-3 | LKS Dobrocin | 15 kwietnia, 16:00 |
Ślęża Ciepłowody | 0-1 | Zieloni Łagiewniki | 15 kwietnia, 16:00 |
Cis Brzeźnica | 0-3 | Skałki Stolec | 15 kwietnia, 16:00 |
Henrykowianka Henryków | 1-0 | Klubokawiarnia Roztocznik | 15 kwietnia, 16:00 |
Inter Ożary | 2-3 | Polonia Ząbkowice Śląskie | 15 kwietnia, 16:00 |
Koliber Uciechów | 0-3 | Orzeł Piława Dolna | 15 kwietnia, 12:00 |
Kolejka 17 - 22-23 kwietnia |
Ślęża Ciepłowody | 2-2 | Sparta Ziębice | 23 kwietnia, 16:00 |
Koliber Uciechów | 0-2 | Harnaś Starczówek | 23 kwietnia, 12:00 |
Orzeł Piława Dolna | 0-1 | Inter Ożary | 23 kwietnia, 12:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie | 4-3 | Henrykowianka Henryków | 23 kwietnia, 15:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik | 1-1 | Cis Brzeźnica | 23 kwietnia, 16:00 |
Skałki Stolec | 4-1 | Tarnovia Tarnów | 23 kwietnia, 16:00 |
Zieloni Łagiewniki | 0-1 | LKS Dobrocin | 23 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 18 - 29-30 kwietnia |
Harnaś Starczówek | 1-3 | Zieloni Łagiewniki | 30 kwietnia, 16:00 |
LKS Dobrocin | 2-2 | Sparta Ziębice | 29 kwietnia, 16:00 |
Ślęża Ciepłowody | 0-0 | Skałki Stolec | 29 kwietnia, 15:00 |
Tarnovia Tarnów | 2-1 | Klubokawiarnia Roztocznik | 3 maja, 17:00 |
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 16:00) odwołany | |||
Cis Brzeźnica | 0-5 | Polonia Ząbkowice Śląskie | 30 kwietnia, 16:00 |
Henrykowianka Henryków | 3-2 | Orzeł Piława Dolna | 30 kwietnia, 16:00 |
Inter Ożary | 3-1 | Koliber Uciechów | 10 maja, 18:00 |
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) odwołany |
Kolejka 19 - 6-7 maja |
Inter Ożary | 4-1 | Harnaś Starczówek | 7 maja, 17:00 |
Koliber Uciechów | 0-1 | Henrykowianka Henryków | 7 maja, 12:00 |
Orzeł Piława Dolna | 1-3 | Cis Brzeźnica | 7 maja, 12:00 |
Polonia Ząbkowice Śl. | 1-3 | Tarnovia Tarnów | 7 maja, 15:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik | 2-1 | Ślęża Ciepłowody | 7 maja, 17:00 |
Skałki Stolec | 7-1 | LKS Dobrocin | 7 maja, 17:00 |
Sparta Ziębice | 2-1 | Zieloni Łagiewniki | 7 maja, 17:00 |
Kolejka 20 - 13-14 maja |
Harnaś Starczówek | 1-6 | Sparta Ziębice | 14 maja, 17:00 |
Zieloni Łagiewniki | 1-0 | Skałki Stolec | 13 maja, 16:00 |
LKS Dobrocin | 2-2 | Klubokawiarnia Roztocznik | 13 maja, 17:00 |
Ślęża Ciepłowody | 2-1 | Polonia Ząbkowice Śląskie | 13 maja, 16:00 |
Tarnovia Tarnów | 5-4 | Orzeł Piława Dolna | 13 maja, 17:00 |
Cis Brzeźnica | 2-2 | Koliber Uciechów | 14 maja, 17:00 |
Henrykowianka Henryków | 2-1 | Inter Ożary | 14 maja, 17:00 |
Kolejka 21 - 20-21 maja |
Henrykowianka Henryków | 2-2 | Harnaś Starczówek | 21 maja, 17:00 |
Inter Ożary | 1-1 | Cis Brzeźnica | 21 maja, 17:00 |
Koliber Uciechów | 4-1 | Tarnovia Tarnów | 21 maja, 12:00 |
Orzeł Piława Dolna | 1-1 | Ślęża Ciepłowody | 21 maja, 12:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie | 4-0 | LKS Dobrocin | 20 maja, 16:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik | 1-6 | Zieloni Łagiewniki | 20 maja, 17:00 |
Skałki Stolec | 1-1 | Sparta Ziębice | 21 maja, 17:00 |
Kolejka 22 - 27-28 maja |
Harnaś Starczówek | 1-3 | Skałki Stolec | 28 maja, 17:00 |
w Stolcu; Harnaś gospodarzem | |||
Sparta Ziębice | 7-2 | Klubokawiarnia Roztocznik | 27 maja, 18:00 |
Zieloni Łagiewniki | 4-0 | Polonia Ząbkowice Śląskie | 28 maja, 16:00 |
LKS Dobrocin | 4-1 | Orzeł Piława Dolna | 27 maja, 17:00 |
Ślęża Ciepłowody | 6-2 | Koliber Uciechów | 27 maja, 17:00 |
Tarnovia Tarnów | 2-2 | Inter Ożary | 27 maja, 17:00 |
Cis Brzeźnica | 2-2 | Henrykowianka Henryków | 27 maja, 16:00 |
Kolejka 23 - 3-4 czerwca |
Cis Brzeźnica | 2-0 | Harnaś Starczówek | 4 czerwca, 17:00 |
Henrykowianka Henryków | 2-0 | Tarnovia Tarnów | 4 czerwca, 17:00 |
Inter Ożary | 1-2 | Ślęża Ciepłowody | 7 czerwca, 18:00 |
w pierwotnym terminie (3 czerwca, 18:00) odwołany | |||
Koliber Uciechów | 2-1 | LKS Dobrocin | 4 czerwca, 12:00 |
Orzeł Piława Dolna | 2-7 | Zieloni Łagiewniki | 4 czerwca, 12:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie | 0-6 | Sparta Ziębice | 4 czerwca, 17:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik | 1-5 | Skałki Stolec | 4 czerwca, 17:00 |
Kolejka 24 - 10-11 czerwca |
Harnaś Starczówek | 0-3 | Klubokawiarnia Roztocznik | 11 czerwca, 17:00 |
nie odbył się (wo) | |||
Skałki Stolec | 1-1 | Polonia Ząbkowice Śląskie | 11 czerwca, 17:00 |
Sparta Ziębice | 7-0 | Orzeł Piława Dolna | 11 czerwca, 17:00 |
Zieloni Łagiewniki | 3-1 | Koliber Uciechów | 11 czerwca, 16:00 |
LKS Dobrocin | 4-2 | Inter Ożary | 10 czerwca, 17:00 |
Ślęża Ciepłowody | 3-2 | Henrykowianka Henryków | 11 czerwca, 17:00 |
Tarnovia Tarnów | 2-2 | Cis Brzeźnica | 10 czerwca, 17:00 |
Kolejka 25 - 15 czerwca |
Tarnovia Tarnów | 13-1 | Harnaś Starczówek | 15 czerwca, 17:00 |
Cis Brzeźnica | 1-1 | Ślęża Ciepłowody | 15 czerwca, 17:00 |
Henrykowianka Henryków | 2-2 | LKS Dobrocin | 15 czerwca, 17:00 |
Inter Ożary | 1-3 | Zieloni Łagiewniki | 15 czerwca, 17:00 |
Koliber Uciechów | 2-4 | Sparta Ziębice | 15 czerwca, 17:00 |
Orzeł Piława Dolna | 0-8 | Skałki Stolec | 15 czerwca, 17:00 |
Polonia Ząbkowice Śląskie | 1-2 | Klubokawiarnia Roztocznik | 15 czerwca, 17:00 |
Kolejka 26 - 17-18 czerwca |
Harnaś Starczówek | 3-3 | Polonia Ząbkowice Śląskie | 18 czerwca, 17:00 |
Klubokawiarnia Roztocznik | 4-3 | Orzeł Piława Dolna | 18 czerwca, 17:00 |
Skałki Stolec | 3-0 | Koliber Uciechów | 18 czerwca, 17:00 |
Sparta Ziębice | 2-1 | Inter Ożary | 18 czerwca, 17:00 |
Zieloni Łagiewniki | 8-3 | Henrykowianka Henryków | 18 czerwca, 17:00 |
LKS Dobrocin | 1-0 | Cis Brzeźnica | 18 czerwca, 17:00 |
Ślęża Ciepłowody | 4-2 | Tarnovia Tarnów | 18 czerwca, 17:00 |
|
Najbliższa kolejka 1 | ||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe |
A-klasa » Wałbrzych II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|